דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

היער השחור דרך האגדות העיירה Lauterbach

 

העיירה ממוקמת בחלקו הדרום מזרחי של החלק המרכזי  של היער השחור עיירה המוקפת 38 כפרים וחוות חקלאיות, ניתן להגיע לעיירה בנסיעה על כביש 254 מעיירת Stenau-an-der-Strasse, לאורך 12 קילומטר של נהר Schwalm והעמק,לכוון העיירה הבאה Alsfeld, עמק Schwalm שימש את מקור הסיפור לאגדת כיפה אדומה .

דרך שעוני הקוקייה העיירה Lauterbachהעיירה ממוקמת בחלקו הדרום מזרחי של החלק המרכזי  של היער השחור , בתוך עמק ונהר  Lauterbach שלושים קילומטר מהעיירה  Rottweil , בנסיעה על הכביש המהיר  A5 יורדים בשילוט לעיירה  Rottweil מספר 34 בעיירה מתגוררים כשלושת אלפים תושבים והיא נמצאת בקרבה לעיירה   Schramberg
 
הזמנת בתי מלון ולינות מומלצות וזולות בעיירה Lauterbach

נשות הכפר לבושות בתלבושות המסורתיות של תושבות העיירה ,שאוספות את שערם בפקעת מתחת למצנפת כובע בצבע אדום ,הנשים לובשות חלק עליון מצועצע ,עם שרוולים קצרים נפוחים,וחצאיות מכוסות בסינר ומתחת לחצאית אין ספור תחתוניות (עושרן של הנשים מובהר בכמות התחתוניות לגופן והיורדות ומכסות את הרגלים,עוד גורבות הנשים גרביים לבנות על רגליהן ונעלים שחורות.

העיירה מוקפת יער ושדות חקלאיים,תחילתו של הכפר במאה השתים עשר,הבעלות על הכפר עברה בין ידי הנסיכויות,תושבי העיירה התפרנסו מחקלאות ובעבודה בתעשיית השעונים בעיירה הסמוכה  Schramberg .

מפעל ליצור מסרקים נוצר במחצית המאה התשע עשר,מפעל נוסף למוצרי פלסטיק,לאחר מלחמת העולם השנייה החלו תושבי העיירה לעסוק בתיירות.בעיירה קיימת גלריה של הצייר Wilhelm Kimmich ,בגלריה גם מתקיימים מופעי מוזיקה .

עיירה חקלאית בעיקרה , שבקרבתה מספר טירות ,המפורסמת בתעשיית הקרמיקה ובייצור  גמדי קרמיקה צבעונים ,גמדים אלו מיוצרים בעיירה כמשקל נגד לשעוני הקוקייה ביער השחור, והשראת אגדות האחים גרים,חלקם של הגמדים בגודל גדול

תחנת המים Mooswaldmuhle הכוללת גלגלי מים ,טחנה המכונה Devil’s Mill תחנת השטן,תחנה הממוקמת בתחומי הכפר Grebenhain ,הקשורה לאגדה של תחרות בין הנגר המקומי לשטן מסוף המאה השבע עשר , תחנה זאת שימשה באחת מאגדות האחים גרים.

האגדה עשתה הטחנה שנבנתה נופלים על תחרות בין נגר מקומי והשטן עצמו. למען אמת, הבית נבנה על ידי הנס Muth , נגר ידוע ב1691 השנה זה בדרך כלל נחשב לאחת דוגמאות הטובות ביותר של חציו עץ הבתים במדינה כולה. 
 
 
בניית אתרים - שרקור