דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

היער השחור הדרך הרומנטית העיירה Dinkelsbuhl

 

העיירה ממוקמת דרומית לעיירה Creglingen ,עיירה המוקפת חומה ומגדלי שמירה מתקופת ימי הביניים וביצור העיירה, מרכז המידע לתיירים ממוקם בכיכר השוק במרכז הישן

עיירה ששימשה כצומת לנתיבי המסחר מצפון לדרום בין איטליה לגרמניה ,והמסלול מאיטליה דרך ערי הריין עד מזרח אירופה,על פי ממצאים הוקמה העיירה במאה השמינית למרות שהאזכור הראשון של העיירה מתוארך במאה השתים עשר,כאשר קיבלה זכויות לשוק וזכויות מוניציפאליות לעיר חופשית קיסרית,מיד עם קבלת הזכויות בוצרה העיירה בחלקה העתיק של העיירה במאה השלוש עשר,נוצרה תעשיית אריגה ויצור בדים בידי גילדות , תעשייה זאת העשירה את העיירה בנוסף לדרכי המסחר והסוחרים שעברו בה.

הזמנת בית מלון ולינות מומלצות וזולות בעיירה Dinkelsbuhl

בימי הביניים כתוצאה ממלחמות הדת והנסיכויות ירדה קרנה של העיר ועושרה,הן מירידת הצריכה לבדים שנוצרו בצורה ידנית ,אל מול פעמי התיעוש ומכונות האריגה,ומן הסיבה שעל האזור השתלטה הדת הקתולית ,בלקיחת רכושה של הכנסייה הפרוטסטנטית ,למרות שמרבית תושביה של העיירה היו שייכים לזרם הפרוטסטנטי החלו להתיישב בה מאמינים קתוליים,דבר שהביא לחקיקת חוקים נוקשים שוויוניים במאה השבע עשר בין הכתות הנוצריות, על מנת להסדיר את הסכסוכים בינם.

כדי למנוע את ביזת אבני המבנים הישנים ואבני החומות ,ושמירת צביונם של המבנים הישנים,קבע המושל Ludwig I of Bavaria , בתחילת המאה התשע עשר,את חוקי השימור לבתיה הישנים של העיירה .

אחת לשנה בחודש יולי נערך בעיירה פסטיבל הילדים , Kinderzeche ,    שואב את מקורותיו ממלחמת שלושים השנה ,בפסטיבל מועלה סיפור הצלתה של העיירה מהרס בידי שכירי החרב השוודים,בידי ילדי העיירה ,בראשות ביתו של השומר הראשי בעיירה .

St George's Minster

בחלק ההיסטורי של העיירה בכיכר היין Weinmarkt ,ממוקמת כנסיית St George's Minster ,מבנה בסגנון גותי,שנוסף במאה החמש עשר למבנים העתיקים בכיכר,בחלק המערבי של הכנסייה עמד מגדל שמירה שנבנה במאה השתים עשר,בעת בניית הכנסייה תוכנן לבנות מגדל פעמונים בחלקה הצפוני של הכנסייה, אך מחסור בכסף ,יצר את הרעיון לספח את מגדל השמירה ולהפכו למגדל פעמונים,לכן הורחבה הכנסייה ובלעה לתוכה את המגדל.

לכנסייה עולים עולי רגל לאורך השנה ,בזכות מזבחיה המעוטרים הממוקמים בחלק הישן והמרכזי של הכנסייה,בעת הביקור מומלץ לעלות למרומי מגדל הפעמונים למרפסת הנוף שממוקם בראשו. 
 
 
בניית אתרים - שרקור