דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

גרמניה מינכן מוזיאון המדע והתחבורה

 
מוזיאון המדע והתחבורה במינכן
Deutsches Museum Verkehrszentrum  
הכניסה בתשלום
המוזיאון ממוקם בעיר מינכן ברחוב   Theresienhohe 14a  .  
איך להגיע ברכבת התחתית בקווים  U5,U4     לתחנת  Schwanthalerhohe  , אוטובוס מספר 134 לתחנת  Schwanthalerhohe , ברכבת העליונה  S-Bahn  לתחנת  Hackerbrucke  ומשם הליכה של 15 דקות.
 
המוזיאון פתוח בימי השבוע בשעות 09:00-17:00 , כאשר מתקיימת תערוכה מיוחדת או אירוע האולם השלישי נשאר פתוח עד השעה 20:00.
מידע
המבנה הראשי של המוזיאון ממוקם על האי הקטן  Island Museum על נהר Isar הוא נבנה בשנת 1722 הוצף במים בשנת 1899 ונבנה מחדש בשנת 1903 שמו של האי היה בעבר אי הפחם Kohleinsel ושמו הוחלף לאי המוזיאון .
 
המוזיאון מהווה מוקד למידע נרחב בנושא המוטורי וממלא נדבך שלם בסקירה להיסטוריה של כלי הרכב והמוטוריקה בעולם,כאשר הדגש למוזיאון היא המילה ניידות,  שלושה אולמות תצוגה המלאים בלמעלה מארבעת אלפים וחמש מאות כלי רכב שונים ומיוחדים כאשר כל אולם מציג נושא אחר הקשור לתחבורה .
 
כלי הרכב המוצגים הם מתחילת יצור והמצאת כלי הרכב או כלי התחבורה כמו מכוניות,אופנועים,קטרים ,אוטובוסים,כרכרות, כל אלו מוצגים בתערוכות קבועות אך בשטח המוזיאון מתקיימות תערוכות מתחלפות על פי נושאים שונים .
 
למוזיאון סניף המציג כלי טייס Flugwerft Schieisheim ממוקם בארמון  Schieisheim המרוחק 50 קילומטר צפונית ממינכן , נוסד לפני מלחמת העולם הראשונה ,בשנת 2000 נוספו לו מבנים חדשים לתצוגות,בתצוגותיו דאונים,חקר של כנפי טיס, סדנת תיקונים, מגוון מטוסים מתקופות שונות ומארצות שונות כולל מטוסים אמריקאים ששירתו בוייטנאם , מטוסים רוסיים ,מטוסים הממריאים אנכית ללא מסלול תעופה ועוד.
 
הסניף הממוקם בבון נפתח בשנת 1995 והמתמקד בטכנולוגיה הגרמנית , במדע והמחקר אחרי שנת  1945 במוזיאון מוצגים וניסויים של מהנדסים ומדענים מפורסמים וממציאים.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור