דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

גרמניה מינכן מוזיאון המכוניות ב.מ.וו BMW

 
מוזיאון המכוניות  BMW במפעל במינכן
הכניסה בתשלום למוזיאון , ניתן לשלב סיור גם במפעל בתוספת מחיר, אך לידיעתכם
הסיורים הם מודרכים ובקבוצות עד 30 איש, כאשר אין כניסה לילדים מתחת לגיל 7 הזמנת מקום לסיור חייבים להזמין חצי שנה מראש.
המוזיאון ממוקם ליד העיר מינכן בפארק התעשייה   Am Olympia park 1 Munich, במדינת בוואריה
איך להגיע 
המוזיאון פתוח בימים שלישי –שישי בשעות   09:00-18:00 ,בימים שבת ראשון בשעות 10:00-20:00 סגור בימי שני,
מידע 
בעת הכניסה למתחם הסיור הממוקם ליד האצטדיון האולימפי בעיר , מבחינים במתחם המורכב ממספר מבנים הכוללים את אולמות היצור,את משרדי ההנהלה ואחד מהם הוא מוזיאון המפעל, בעת הביקור ניתן לצפות בהיסטוריה ומעט הצצה לטכנולוגיה העתידית וכמובן ביקור במסעדה היוקרתית של המפעל.
 
לאחר שיפוצים למוזיאון שנפתח לראשונה בשנת 1973 ,נפתח מחדש המוזיאון בשנת 2009 בבנין מודרני הכולל כעשרים וחמישה אולמות לתצוגה שבהם למעלה ממאה עשרים מכוניות,בתצוגותיו ניתן לראות למעלה מתשעים שנות היסטוריה ביצור רכבים של החברה,  כל התצוגות  ממוקמות במבנה בן קומה אחת המשלב את המוזיאון הישן שנקרא הקערה ביחד עם המבנה החדש.
 
בתצוגות המוזיאון גם דגמי מנועי מטוסים שהחברה יצרה לאורך השנים , ביקור נוסף הוא בביקור במפעל ההרכבה שהינו אחד מחמישה מפעלים ברחבי גרמניה  והמעסיק כעשרת אלפים עובדים, ניתן לראות בנוסף לעובדים ברובוטים רבים בקווי היצור המעבירים חלקים ומרתכים חלקים  מראה מרשים במיוחד.
 
כל לקוח יכול לבחור לעצמו את סוג הריפוד את האביזרים המתלווים למכוניתו דבר ההופך אותה לייחודית בעבור הלקוח. כמובן בהקפדה המיוחדת על הייצור, כול שנה מייצרים כ  200.000 מכוניות וכ   300.000 מנועים במפעל .


 
 
 
בניית אתרים - שרקור