דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

טירול קרחון פיצטל Pitztal Glacier והקרחון ריפלשה Rifflsee

 
קרחון   Pitztal Glacier והקרחון  Rifflsee
הקרחון ממוקם באזור טירול בין הרים גבוהים ומושלגים לאורך כל השנה.
איך להגיע ניתן להגיע לקרחון בשימוש ברכבל מתחנת העלייה  Pitztaler Panoramabahn ,לתחנה מגיעים מאינסברוק
הכניסה בכל ימות השנה ,מותנה בתנאי מזג אוויר
מידע
גובהו של הקרחון 3440 מטר ,הוא נחשב יחד עם מסלולי הגלישה לאחד היפים בעולם בזכות ההרים המקיפים אותו כמו ההר Wildspitze שגובהו 3774 מטר והרי  Eisbruch Taschach , האתר משתרע על שטח של 85 קילומטר ויש בו מדרונות סקי טובים   לאורך 48 קילומטר ובהם מדרונות תלולים מאוד כמו מדרון  ההר  Taschach  שאורכו 12 קילומטר , אשר גולשים בו בחודשים מספטמבר עד יוני.
 
בגובה 2840 ממוקמת מרפסת שמש  המספקת תמונת נוף מדהימה , במקום פארק שלג לילדים ופארק הנאה לגולשי סקטבורד .
 
בתחנת הרכבל  Pitztaler Panoramabahn  הנמצאת בעמק ,עוברים מעל קרחונים ראשוניים מתקופת הקרח  עולים לפסגה ולמבנה של ההר  Taschach-Haus, ועוברים על פני ההר המרשים Wildspitze וההר  Brochkogel, רחיפה זאת ברכבל מספקת מראה מרשים של הרי מושלגים.
 
הקרחון מהווה תופעה גיאולוגית וניצב במקומו עוד מימי הקרח בהיווצרות העולם, הוא ניצב באזור המשמש לסקי ומכוסה בקרח לאורך כל ימות השנה .
 
אזור סקי  Pitztales Gletscher Rifflsee, הממוקם גבוה מעל עיריית סנט לאונרד בעמק  Pitztal, מספק  תנאי סקי אידיאליים  עבור מבוגרים וילדים, באתר הסקי למעלה מחמישים קילומטר של מדרונות סקי לכל הרמות הנעים בגבהים של 3440 מטר והנמוכים יותר בגבהים של 1650 מטר .
אזור ידוע באתר בעבור ילדים נקרא Bambini Freipass ויתרונו בנגישות לילדים בגיל 5 ומעלה ,מחיר לילדים עד גיל 16 נמוך יותר ,כמו כן מעמיד האתר מדריכי סקי מיומנים ללימוד ילדים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור