דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

אוסטריה טירול חבל זאלצקמרגוט Salzkammergut

 
הקדמה לחבל ארץ זאלצקמרגוט
לאזור זאלצקמרגוט  ניתן להגיע בקלות דרך האורטוסטרדות ממינכן ומזלצבורג שבה מומלץ לקחת את הכביש  Westautobahn A1 , כמו כן ניתן להגיע ברכבת, או משדה התעופה של העיר לינץ.
 
האזור נחשב כאתר נופש משובח הממוקם באזור אוסטריה ,האזור משתרע מהעיר זלצבורג לרכס ההרים Dachstein בחלקו הגדול הוא שייך לאזור אוסטריה העלית ,זלצבורג ושטיריה, סך של 76 אגמים, נהרות רבים בין הרי גיר המרשימים כמו הרי Dachstein, Gebirge, Sengsen ו  -Hollengebirge .כפרים כמו Attersee, באד אישל, גמונדן, האלשטאט, Mondsee ו סנט וולפגנג .
 
זאלצקמרגוט באזור הפנימי של האגמים והעיירות   האלשטאט-Dachstein שהקנו את  המורשת התרבותית באזור, אזור Ausserland   בזאלצקמרגוט, באזורים   Wolfgangsee, Almtal, Traunsee, Attersee ושטחים Attergau, Mondseeland  , אזור Mondsee-Irrsee, וכמובן באד אישל ואזור Fuschlsee אזור הנופש בקיץ המפורסם בעולם.

הנהר העיקרי בשטחו הוא נהר Traun המהווה יובל של נהר הדנובה, כיוון שהאזור שימש כאזור מכרות המלח העיקריות של המלוכה פרוש שמו של האזור לשכת המלח של הממלוכה.
 
האזור כולל אגמים רבים בעמקים המוקפים בהרים, מקומות נופש בעיירות קייט הן לחורף והן לקיץ ולאביב, מסביב לאגמים ובראשי ההרים הוקמה תשתית תיירותי נרחבת הן מבחינת מקומות לינה והן מבחינת תעסוקה בילוי ואטרקציות למשפחה וילדים.
  
פסגות הרים ליד העיר זלצבורג ההר    Rettenstein גובה 2366,  הר Gaisstein הנקרא גם Matterhorn at the foothills of the Alps בגובה 974 מטר, הר Bramberg בגובה 2225 ברכס הסקי Wildkogel
 
פארקים בחבל זלצבורג  Salzburg    דרום מרכז אוסטריה
פארק לאומי   Nationalpark Hohe Tauern
פארק לאומי   Nationalpark Oberosterreichische Kalkalpen
פארק טבע   Riedingtal in Zederhaus
האגמים בחבל הארץ
האגמים משמשים כמקום נופש ובילוי הן למשפחות והן לילדים ,מסביב לאגם הרים מיוערים אשר בתקופת החורף משמשים לפעילות ספורט החורף וגלישה , בקיץ ובאביב מספק  אזור האגם וסביבתו שימוש במגוון רחב של מתקני ספורט, אתרי תרבות למופעי מוזיקה שונים, מסלולי הליכה ורכיבה זמינים ,משחק במגרשי הטניס והגולף, רכיבה ,בילוי והתנסות בספורט ימי,שייט, סקי מים, מצנחי  רחיפה מעל האגם, שייט קונבנציונאלי במפרשיות, דיג עצמאי נדרש רישיון בדרך כלל , מגרשי משחק המיועדים לילדים , רכיבה על אופניים וסוסים,סיורי הליכה וטיפוס, רפטינג, שייט מסביב לאגם , ניתן לבקר גם  בבריכות שחייה חיצוניות ובריכות מקורות ועוד ולפעמים גם בלון רחיפה להצצה מעל לצמרות העצים על האגם וההרים מסביב.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור