דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

אוסטריה אגם וולפגן Wolfgangsee

 
אגם  Wolfgangsee
האגם ממוקם באזור Salzkammergut האגם בחלקו הגדול ממוקם במדינת זלצבורג.
מידע
האגם בחלקו הגדול ממוקם במדינת זלצבורג, הוא אחד האגמים בחבל   Salzkammergut , שלוש עיירות נופש סביב האגם העיירה  Strobl  והעיירה  Gilgen  ושני הכפרים הצמודים Abersee וRied  והעיירה  Wolfgang  הכוללת רחוב קניות ושוק, אגמים אחרים בתחום זה Attersee  ו   Mondsee, אך אגם וולפגנג היא הידוע ביותר, באזור האגם ובעיירות הנופש נערכים מופעים מוזיקליים באופן קבוע בכל שנה לאורך השנה .
 
אורכו של האגם 11 קילומטר רוחבו שנים וחצי קילומטר ,בגובה 539 מטר מעל לגובה הים, האגם מחולק לשני חלקים ברצועת חצי אי, חלקו הצר הדרומי שרוחבו כמאתיים מטר נקרא  die Enge ממול לעיירה St. Wolfgang, החלק המערבי של האגם בסנט Gilgen נקרא  בידי המקומיים Abersee. בקטע הצפוני שרוחבו כשנים וחצי קילומטר
 
כאשר מביטים בצבע המים יודעים כי זה הכחול האמיתי, עומקו של האגם רב,בחלקו הצפוני של האגם ממוקם ההר Schafbergשגובהו כ 1782  מטר בראשו של ההר מלון ומסעדה שעולים אליה ברכבת קיטור מסנט וולפגנג לפסגה ,את המסילה החלו לבנות בשנת 1892 הנסיעה אורכת 40 דקות לאורך של ששה קילומטר עד לגובה של 1190,בתקופה שלפני הרכבת נשאו את בני האצולה באפריון לפסגה ונדרשו כמה עשרות אנשים לנשיאת האפריון, כיום כאשר מתאספים 20 איש הרכבת יוצאת לפסגה הזמנת מקום בטלפון 6138 22 32-0 .
 
באזור האגם ומסביבו  מגוון רחב של מתקני ספורט, אתרי תרבות מסלולי הליכה ורכיבה זמינים ,כוללים טניס, גולף, רכיבה.,ספורט ימי,שייט, , סקי מים, צניחה מעל האגם, שייט קונבנציונאלי במפרשיות, ודיג, גן טיפוס לילדים,רחיפה בבלון מעל לעמקים,למעלה ממאתיים  סוגי חיות באזור כולל אייל אדום,צבאים, עיזים וכבשים,וקיים גן חיות קטן שבו ילדים יכולים ללטף חיות.
 
בחלקו הדרומי של האגם ממוקם ההר Zwolferhorn שהוא נמוך יותר להר עולים ברכבל העיירה   St. Gilgen ובסופו של האגם העיירה החמודה  like Strobl  ,אמו שלמוצרט נולדה בכפר הזה.
 
בהר  Schafberg באזור Salzkammergut ממוקמת מערכת של שלוש מערות קרח ראשיות , שהם חלק ממערות vastest cave ברכס ההרים Dachstein Mountains שההר Schafberg נמנה עליהם, מכרות מלח באזור שהיו שייכים למלך ואשר החלו בהם את הכרייה 2000 שנה לפני הספירה.
הכפר סנט Gilgen שוכן על גדות אגם וולפגנג, בולט בו צריח הכנסייה האופייני בצורת בצל ששימש   פעם כבית אחותו של מוצרט Nannerl, ניתן לשוט בסירת השירות המעבירה אותכם לכפרים Strobl ולכפר  סנט וולפגנג,ששם כדאי לעצור לדקות ולהכנס לכנסיית pilgramage ולהתבונן ב Pachar מזבח הכנסייה.
 
אם אתה רוצים לעבור בדרכן של ילדים פון טראפ  על פי הסרט צלילי המוזיקה , מומלץ  לקחת שיט בסירה לסנט וולפגנג, לרדת בתחנת הרכבת בורג Schafberg ולנסוע לחלקו העליון של ההר, בדיוק כמו שהמטפלת מריה ו, מומלץ לרכוש כרטיס Combiהמשלב  שייט  בסירה ונסיעה  ברכבת ,קנייה זאת חוסכת עמידה בתורים, ממרומי הר  Schafberg ניתן לצפות בנוף של  סביבת האגמים ובקרחון  Dachstein.
 
 
 
 

 
 
 
בניית אתרים - שרקור