דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ואכאו העיירה קרמס Krems

 
העיירה Krems
העיירה קרמס ממוקמת 80 קילומטר בצפון מזרח  לעיר וינה על גדות הדנובה  בעמק  ואכאו  Wachau  ,שעת נסיעה ברכבת לוקחת מהעיר וינה. 
 
אין עיירה אחרת באוסטריה המציעה תרבות כמו שמציגה העיירה Krems, הממוקם כשמונים קילומטרים מצפון מזרח  לווינה, העיירה נחלקת לכמה אזורים Angern, Egelsee, Gneixendorf, Hollenburg,Rehberg, Landersdorf, Scheibenhof,Stein,Thallern, Weinzierl.
 
למרות שנהוג לומר כי העיירה הוקמה בשנת 995 לאחר הספירה ישנן סברות שהמקום יושב לפני כן, אזור Thallern נחשב לאזור מכרות ידוע של פחם חום, על גבעת Wachtberg hill נתגלה קברו של ילד מתקופת  משנה 27.000 לפני הספירה, הנחשב לקבר העתיק ביותר במדינה.
 
סיור בחלק העתיק של העיר שנשתמר מעניק סיור לאורך סמטאות מרוצפות אבן ביקור בחנויות ובין בתים היסטוריים ,ביקור בכנסיית  Piaristenkirche Krems, שהוקמה במאה ה 13 שופצה והוספה לה הקפלה St. Mary in Monte, לעבור ליד המבנה והשער של קרמס הנקרא  Steiner Tor, כמו כן מעבר ליד שערי העיר בתוך חומות המגן.

במרכז העיר הישנה ממוקמת המזרקה Simandlbrunner שבמרכזה האדם העני הכורע על ברכיו בתחינה לעלמה שתענה לחיזוריו, לאורך האזור העתיק ממוקמת תעלת מים הנקראת נחל הקרמס מדופנת לזרימת מי הגשמים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור