דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

אנגליה חבל אזורקורנוול פרויקט עדן Eden Project

 
פרויקט עדן   Eden Project
הכניסה בתשלום
איך להגיע מיקום הפרויקט באזור קורנוול, הנמצא בקצה המערבי המרוחק של אנגליה , ניתן לרכוש כרטיסים משולבים לאוטובוס לרכבת ולכניסה בתחנות הרכבת, תחנת הרכבת של העיר  St. Austell  במרחק ארבעה קילומטר מהפרויקט ,ממנה ניתן לקחת אוטובוס לפרויקט או ללכת כ45 דקות ברגל מהתחנה, שרות אוטובוסים בצבע ירוק בהיר יוצאים מהערים  St. Austell, Newquay, Helston, Falmouth ,  Truro ,
האתר פתוח בכול הימים בשעות 10:00-18:00 , בסוף יולי עד תחילת ספטמבר פתוח עד השעה 20:00 ,כאשר התשלום מופחת לאלו המגיעים לאחר השעה 15:30 .
טלפון 08457484950
מידע 
בתוך עמק קטן בקורנוול הוקמו חממות ענק המדמות תנאי אקלים שנים על פני כדור הארץ, הפרויקט הוקם בשטחו של מכרה חמר ישן ולכן ניתן לסייר בו לאורך מסלולים משופעים וסלילוניים.
 
 
כאשר נכנסים בשערי הפרויקט מתחילים בחלק הימני של מרכז המבקרים עוברים את הגשר יורדים במעלית לחלקו האחורי של המבנה ויוצאים בקומה הראשונה דרך בית הקפה והדלתות האוטומטיות למשטח ומרפסת ההתחלה, בנקודה זאת פונים ימינה ומתחילים את הסיור לחממה הראשונהBiomes.
 
יש המתחילים את הסיור מצידו השמאלי של מרכז המידע ומשם בדרך המזגזגת והיורדת במפלסים עד הכניסה למבנה הראשוןBiomes, קיימת עוד אפשרות של נסיעה ברכבת קטנה גם כן מהחלק השמאלי של מרכז המידע שמאלה מתחת לשביל לתוך החנייה של הרכבת שגם כן לוקחת למבנה הראשון לסיור.
 
בכל חממה המשופעת באמצעיים הנדסיים ואדריכלות נוף,משלבת  הדמיה של תנאי מחייה ואקלים של אזורים שונים מרחבי העולם, ניתן לגלות בחממות את האזורים טרופיים ביבשות שונות והצמחים הגדלים באזורים אלו, ניתן לחוש את יער הגשם  ובו למעלה משלושת אלפים סוגים של צמחים ,מדרום אסיה וממזרחה, מאוקייניה ,מדרום אמריקה האמזונס בין התצוגות מטע בננות האופייני במדינו באסיה.
 
חממת הגונגל המאפשרת סיור מעל לצמרות העצים על מנת להבין את המבנה והתאים לגדילה בגונגל,הקטע הגבוה הנקרא חופת הגונגל בדרך כלל בטבע אינו נגיש במציאות לאנשים.
 
במהלך הסיור ניתן לפגוש תופעות טבע מיוחדות ונפלאות כמו צמחים טורפים,צמחים שגדלים בקצב מדהים, חיות אופייניות לאזורים.
סיור באזור  הים התיכון מתבצע על גבי רכב המסיע אותך במסלול צבעוני של אגן הים התיכון תוך כדי מעבר לקו המשווה וביקור בדרום אפריקה.
סיור בגן של לאורך השבילים והחממות ומסביבם יכול להוות סיור נפרד כשלעצמו שבו ניתן לראות שפע של צמחים,שיחים ,פרחים  ועצים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור