דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

העיר סן סבסטיאן San Sebastian

 
העיר סן סבסטיאן   San Sebastian
העיר ממוקמת 21 קילומטר מהגבול הצרפתי,באזור  Cordoba, ברצועה הבסקית במפרץ  La Concha  בחוף האטלנטי
תחבורה ניתן לטוס לשדה התעופה של העיר ממדריד או ברצלונה  או ממרבית הערים באירופה,שדה התעופה 19 קילומטר מהעיר,או ניתן להגיע באוטובוס  ממדריד או מברצלונה או  שעה נסיעה מהערים  בילבאו, פמפלונה ובביאריץ , רכבת ישירה מפריז או מעבורת מפורסטמות  באנגליה לעיר בילבו ומשם באוטובוס.
מידע
העיר ממוקמת ברצועת חול המוקפת גבעות,בחודשים יולי אוגוסט האזור הומה בתיירים,עשירים רבים בורחים מהחום לעיירה ומשתכנים בוילות שלהם , העיירה מתפשטת ומקיפה את חוף  Playa de la Concha המפורסם.
 
העיירה מפורסמת בפסטיבל   Semana Grande  באוגוסט לספורט ,הזיקוקים ב 31 לאוגוסט והמוזיקה החלק המעניין הוא בתהלוכות   Procession of Drummers  או  Tamborrada, האירוע השנתי הגדול ביותר הוא  Aste Nagusia  האורך  שבוע שלם של חגיגות באמצע אוגוסט הכולל מחולות וגסטרונומיה בסגנון הבאסקי המסורתי.
 
לעיר 3 חופים,Playa de la Concha, הטוב לשחייה Ondaretta,וPlaya de Gros, נעים לשוטט ברובע העתיק ליהנות ממסעדות בעיקר טאפאס,ברים וחנויות קטנות, כמו כן לטייל בטיילת  Paseo de la Concha  ומקומות הבילוי הלילי וביום,או לחסוך כסף ולבלות באזור הבוהמיReyes Catolicos  מאחורי קתדראלת  Baroque, בעיר 6 מוזיאונים.
 
כנסיות בעיר הכנסייה הגותית של סן ויסנטה, כנסיית הבארוק של סנטה מריה והמוזיאון  Museo de San Telemo ששוכן במנזר לשעבר מהמאה השש עשר , בעיר מספר המסעדות המעוטרות בכוכבים בכמות הגדולה ביותר בספרד  .

 
 
 
בניית אתרים - שרקור