דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

קוסטה בלנקה פארק החיות הימי Mundomar - Animal Park

 
פארק החיות הימי   Mundomar - Animal Park
הכניסה בתשלום
הפארק ממוקם בקוסטה בלנקה  ,בכפר החקלאי לשעבר  Benidorm  הממוקם בלב המפרץ ,השער הראשי נמצא בחוף הים התיכון בהשדרה הימנית בעיירה   Benidorm .
הפארק פתוח בתקופת הקיץ בחודשים מאפריל - ספטמבר בימי השבוע בשעות 10:00-19:00 .
תחבורה ,חניה במגרשי החנייה , הסעות באוטובוסים מהמלון לפארק,ניתן להגיע  מעיירות החוף האחרות כאשר נוסעים  בכביש המהיר  AP7  או בכביש החוף N332  לאזור BenidormLevante, ומשם ממשיכים על פי השילוט ל אליקנטה  Alicante, זמן הנסיעה כארבעים דקות מ Mundomar  ל  Alicante .
טלפון  965869101
מידע  
הפארק הממוקם על מדרון בצלע גבעה בחלק הימני של חוף Levante Beach  Benidorm ,כאשר מביטים מהים ליבשת , בקרבה לפארק המים Aqualandia.
 
הפארק הינו אחד מגני החיות באזור קוסטה בלנקה אך מתמחה בבעלי חיים ויצורים ימיים והקשורים למים, חלק מהפארק מאכלס ציפורים אקזוטיות רבות הממוקמים ביער טרופי וינשופים בתוך כלובים ,עופות מים בסביבתם הטבעית כמו ברווזים,אווזים,שקנאים  ובעלי חיים ימיים וניתן לצפות בחיות וביצורים הימיים כלבי ים,אריות ים,דולפינים, בסביבתם הטבעית ובהופעותיהם , לחקור את אזור הלגונה , אשר בו ניתן לראות ציפורי פלמינגו על שלל גווני נוצותיהם , וציפורים טרופיות אחרות, לא לפספס את הצבים הענקיים שלMundomar.
 
עוד אטרקציה פופולרית בפארק Mundomar   הוא  מבנה הדולפנריום הנקרא  Galleon  הנראה כמו ספינת פיראטים , שבו ניתן לצפות מבעד לקירות זכוכית  וברצפה בנוף תת מימי של עולם הדולפינים של הפארק ,ואף לשחות ולשחק עמם . 
בתקופה האחרונה נפתח אקווריום ענק הכולל 600 סוגי דגים במיכל הכולל 40,000 ליטר מים, לילדים קיימים   מגלשות, נדנדות, גשרים וקירות טיפוס.
 
בפארק מגוון רחב של בעלי חיים ימיים וניתן להשתעשע עם דולפינים ואף להצטלם עמם וליהנות מתונות למזכרת,מתקיימים מופעים עם חיות ודולפינים לאורך היום בשעות קבועות בהופעות הנמשכות 30 דקות בתשלום,המופע המרכזי הוא  דקה 40  רוקדים עם דולפינים בשילוב שחיינים בצורות צורניות של מבני שחייה ובשילוב הדולפינים, אשר מבוצע שלוש פעמים בכל יום. כמו כן ניתן לשוט בסירות בעלות רצפת זכוכית ולצפות ביצורים הימיים בפארק שני אזורי פיקניק, מסעדות,מזנונים וחנויות למזכרות .

 
 
 
בניית אתרים - שרקור