דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

קוסטה בלנקה פארק שעשועים Terra Mitica - Theme Park

 
פארק שעשועים   Terra Mitica - Theme Park
הכניסה בתשלום
הפארק ממוקם בקוסטה בלנקה , אזור העיירה  Benidorm
הפארק פתוח בתקופת הקיץ בחודשים מאפריל - ספטמבר בימי השבוע בשעות 10:00-19:00 .
תחבורה ,חניה במגרשי החנייה ,הסעות מהמלון לפארק באוטובוסים העוצרים מול הקופות , ניתן להגיע מכל ערי חוף הים של קוסטה בלנקה בכביש לאורך החוף או לקחת את כביש  החוף  N332 , או כביש האגרה   AP7  המהווה כביש מהיר לאזור   Benidorm .
טלפון  902020220
מידע  
פארק שעשועים חדש יחסית, שנחנך בשנת 2000 בפרויקט שאפתני למעבר  בנסיעות אחורה בזמן, אל תרבויות האגדיות שחייו באזור הים התיכון,הפארק נחלק לארבעה אזורים על פי נושאים ומוטיבים מרכזיים:
עולם  יוון העתיקה,שבו ניתן לרכוב על רכבת עץAlucinakisאו לנסוע דרך בתוך מבוך הירי לעבר מטרות  במבוך המסילה ברכבת המינאטורית או  לחקור את העולם הווירטואלי של בית המקדשKinetossאו להירטב על הנסיעה מעל לתעלת  הזעם של הטריטונים  ולמחפשי הריגושיםהם יאהבו   את הנסיעה בקרוסלהSynkope, שבו הם יהיו קשורים לתוך טבעת  גדולה העולה לגובה  לגובה של 30 מטרים מקרקע במהירות של 90 קמש  לשעה.
עולם  רומא העתיקה,במתחם מספר אפשרויות למסלולים כמו רכבת ההריםMagnus Colossusהמאפשרת מבט מלמעלה על מבנים ואטרקציות במתחם, רכבת התופת הבוחנת את עצבי הנוסעים,רכבת הפניקס המבצעת נפילה חופשית מגובה.
עולם  מצרים העתיקה, מעבר ברכבת הרים בין מפלי הנילוס,לקטנים רכבת הרים במתכונת  משלהם הנקראת Akuatiti.
עולם ספרד העתיקה  גולת הכותרת של העולם הספרדי הוא אזור איבריה בנסיעה ברכבת ההרים 0mph Tizona, או לבלות במתחם מכוניות מתנגשות,בכל אחד מהעולמות רכבים,רכבת הרים ורכבות לקטנים , המאפשרים מעברים בין העולמות.
קיימת רכבת Rapids מעל נהר הארגוס, רכבת ההרפתקאות יוןליסס על פי האגדות של אודיסאה ,קרוסלת Mithos המפחידה, וכמובן ניתן לעצור ולראות הצגות של תיאטרון הילדים Tarentela הדומה במופעיו לקרקס. 
תוך כדי השימוש בכלי הרכיבה מצולמים המבקרים וניתן לרכוש את הצילומים בדוכני הצילום ביציאה, כמו כן בפארק מבחר מסעדות ומזנונים,שולחנות וספסלים למנוחה ופינות משחק לילדים,מופע הפירט האדום לילדים  . 
האזור האחרון שנפתח נקרא Ocionia  שבו ניתן לקחת שיט בסירה מנמל אלכסנדריה,או לשחק במשחק פיינטבול בקרב באזור הפירמידה, לחקור את הפירמידה  או לצפות בנוף ממעוף הציפור על הפארק ממגדל התצפיתInfinnito.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור