דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה אוטובוסים לתיירים האוטובוס האדום

 
סיור אוטובוס תיירים הצפוני קו אדום  Northern Route Red Line
צבע האוטובוסים זהה לנתיב הדרומי והצפוני ,בכדי להבחין ביינהם יש להביט בחזית האוטובוס מעל לנהג שלט אלקטרוני שבו כתוב צבע אדום או כחול בכמה שפות,מצד שמאל לכניסה הראשית לאוטובוס תלוי שלט בצבע אדום או כחול על פי צבעו של השלט יודעים את מסלולו.
 
כרטיס אחד טוב לשני קווי האוטובוסים הכחול והאדום כרטיס ליום 22 יורו לאדם 27 ליומיים .
לשים לב מרבית הסימונים לנקודה אשר צריך להמתין לאוטובוס קיימים בשלט קטן מאורך מלבני הניצב ברחוב המסלול ליד האטרקציה ,או רובם מוצבים ליד תחנות אוטובוס קיימות , האוטובוס מאפשר לך לגלות ולדעת ברצלונה על הלוח רצפת האוטובוס, עם שלושה מסלולים שונים כלול בכרטיס אחד ו 44 תחנות במקומות מעניינים.

לוח זמנים תלוי באוטובוס ,תחילת הטור שעה 09:00 עד השעה  20:00 ,בזמן הנסיעה ,ניתן ללמוד על ההיסטוריה של העיר באמצעות מערכת השמע הנוחה עם אוזניות אנגלית במספר 3 ,התרגום הוא  ב 12 שפות שונות, האוטובוסים החדשים מותאמים לאנשים עם ניידות מוגבלת,יש גג חשמלי למקרה גשם.
בקיץ זמן ההגעה בין התחנות מקסימום 25 דקות בין האוטובוסים אך בדרך כלל עשר  דקות ,בהרבה מקרים מגיעים שנים ביחד וכדאי לבדוק האם באוטובוס השני יש עדיין מקומות על הגג, כמו כן לבדוק האם זה צבע המסלול הנכון כי יש רחובות שהם משיקים זה לזה .

כאשר רוכשים את הכרטיס באוטובוס מקבלים בכניסה , מפת אטרקציות ותחנות לירידה עלייה ואוזניות מידי המנחה המדבר ספרדית ואנגלית.דרך נוספת לרכישת הכרטיסים היא באינטרנט .

ליד כל זוג מושבים שני שקעים בעבור אוזניות,עלח מנת לספק פרטיות לכל נוסע ,ישנו מסך קטן המציין את מספר הערוץ ,בשפה האנגלית מספר 3  באם רוצים שפה אחרת משנים אותו בלחיצה כלפי למעלה או למטה לפי החיצים, הלחצן שולט בתרגום השפות על פי התרשים התלוי לידו קטלונית, ספרדית, צרפתית, אנגלית, איטלקית, רוסית, גרמנית, יפנית, פורטוגזית וסינית ,קיים גם כפתור לעוצמת הקול, המידע המסופק כולל עובדות,תאריכים ומידע רב ,כאשר האוטו תקוע ,המדריך מתקן ומחזיר את ההסבר לאטרקציה הנכונה בקומה העליונה ליד שתי מדרגות הירידה קיים רק כפתור אחד ללחיצה לסימון רצונכם לרדת  ולכן צריך להיות ערניים ,כי לפעמים העצירה היא קצרה . 
נקודת יציאה כיכר קטלוניה
תחנת קאזה  Batllo  ב שדרות גרסייה .
תחנת מוזיאון אנטוני  Fundacio Antoni Tapies museum
תחנת שדרות גרסייה  Passeig de Gracia
תחנת קאזה מליה או פדרה  La Pedrera  שדרות גרסייה
תחנת אזור הקניות בשדרות גרסייה  Gracia area
תחנת הקתדראלת סגרדה פמלייה   Sagrada Familia church , ליד הכניסה והקופות .
 
תחנת לפארק גואל Parc Guell  לכניסה יש הליכה של 1100 מטר בעלייה קטנה לא הכי קלה ברחוב הסמוך הותקנו שלושה מסועי מדרגות נעות להקלה בטיפוס.
 
תחנת כיכר קנדי המשמשת כנקודה העלייה לפארק השעשועים והכנסייה בהר  Tibidabo באמצעות החשמלית הכחולה - Tramvia Blau ומשם בפינקולור הלבן למרומי ההר,כאשר החשמלית הכחולה העובדת בעיקר בסופי שבוע אינה פעילה יש לעלות מכיכר קנדי באוטובוס מספר 195 העולה לתחנת הפינוקולר בתחנתו הסופית ומשם לעלות למרומי ההר.
 
תחנת אזור שכונת סאריה  Sarria area השכונה המשמשת מגורי עשירים בעיר.
תחנת מנזר פדרלאס  Monestir de Pedralbes   ,  ממש לפני המבנה , המעניין במיוחד החצר של המנזר .
תחנת  Col.leccio Thyssen
תחנת ארמון    Palau Reial
תחנת מועדון הכדורגל הקטלאני ,המכונה ברסה או בשמו  Camp Nou,מבנה לבן מבחוץ שאינו מרשים ומעט מוזנח מבחוץ,מיועד לביקור הסרטוטים לכדור רגל.
תחנת  Francesc Macia - Diagonal
תחנת מוזיאון  MACBA museum
תחנת מוזיאון  CCCB museum

 
 
 
בניית אתרים - שרקור