דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה אוטובוסים לתיירים האוטובוס הכחול

 
אוטובוסים לתיירים  האוטובוס  הכחול  הנתיב  הדרומי 
צבע האוטובוסים זהה לנתיב הדרומי והצפוני ,בכדי להבחין ביינהם יש להביט בחזית האוטובוס מעל לנהג שלט אלקטרוני שבו כתוב צבע אדום או כחול בכמה שפות,מצד שמאל לכניסה הראשית לאוטובוס תלוי שלט בצבע אדום או כחול על פי צבעו של השלט יודעים את מסלולו.
 
Hop on and hop off tourist buses , Barcelona Tours bus  צבע המסלול כחול טלפון חינם  1-866-988
נסיעה בתשלום ילדים מתחת לגיל  4 בחינם,לאורך המסלול 20 תחנות , סבוב מלא לוקח כשעתים וארבעים וחמש דקות   ללא ירידות ,באזור הגותי בעיקר מטיילים ברגל, כרטיסים ניתן לרכוש מהמדריך המלווה הנמצא בכל אוטובוס  או בתחנות המידע הנמצאת בחלק גדול ליד התחנות ,או בתחנות המפוזרות בכל רחבי העיר כמו ברמבלט ,ניתן להזמין עוד בארץ דרך האינטרנט
 BarcelonaYellow.com , את הכרטיסים ניתן לאסוף בשדה התעופה או בשני משרדי התיירות המרכזים בברצלונה, כרטיס אוטובוס כולל שוברי הנחה לאטרקציות.

לשים לב מרבית הסימונים לנקודה אשר צריך להמתין לאוטובוס קיימים בשלט קטן מאורך מלבני הניצב ברחוב המסלול ליד האטרקציה ,או רובם מוצבים ליד תחנות אוטובוס קיימות , האוטובוס מאפשר לך לגלות ולדעת ברצלונה על הלוח רצפת האוטובוס, עם שלושה מסלולים שונים כלול בכרטיס אחד ו 44 תחנות במקומות מעניינים.

בקיץ זמן ההגעה בין התחנות מקסימום 25 דקות בין האוטובוסים אך בדרך כלל עשר  דקות ,בהרבה מקרים מגיעים שנים ביחד וכדאי לבדוק האם באוטובוס השני יש עדיין מקומות על הגג, כמו כן לבדוק האם זה צבע המסלול הנכון כי יש רחובות שהם משיקים זה לזה .

לוח זמנים תלוי באוטובוס ,תחילת הטור שעה 09:00 עד השעה  20:00 ,בזמן הנסיעה ,ניתן ללמוד על ההיסטוריה של העיר באמצעות מערכת השמע הנוחה עם אוזניות אנגלית במספר 3 ,התרגום הוא  ב 12 שפות שונות, האוטובוסים החדשים מותאמים לאנשים עם ניידות מוגבלת,יש גג חשמלי למקרה גשם.
כרטיס אחד טוב לשני קווי האוטובוסים הכחול והאדום כרטיס ליום 22 יורו לאדם 27 ליומיים .

כאשר רוכשים את הכרטיס באוטובוס מקבלים בכניסה , מפת אטרקציות ותחנות לירידה ועלייה במסלול הנסיעה ,אוזניות  וחובת הנחות לאטרקציות בעיר ,כל זאת מידי המנחה באוטובוס המדבר ספרדית ואנגלית והמשמש גם כתחנת מידע .

ליד כל זוג מושבים שני שקעים בעבור אוזניות,עלח מנת לספק פרטיות לכל נוסע ,ישנו מסך קטן המציין את מספר הערוץ ,בשפה האנגלית מספר 3  באם רוצים שפה אחרת משנים אותו בלחיצה כלפי למעלה או למטה לפי החיצים, הלחצן שולט בתרגום השפות על פי התרשים התלוי לידו קטלונית, ספרדית, צרפתית, אנגלית, איטלקית, רוסית, גרמנית, יפנית, פורטוגזית וסינית ,קיים גם כפתור לעוצמת הקול, המידע המסופק כולל עובדות,תאריכים ומידע רב ,כאשר האוטו תקוע ,המדריך מתקן ומחזיר את ההסבר לאטרקציה הנכונה בקומה העליונה ליד שתי מדרגות הירידה קיים רק כפתור אחד ללחיצה לסימון רצונכם לרדת  ולכן צריך להיות ערניים ,כי לפעמים העצירה היא קצרה . 
להלן מיקום התחנות להקלה במציאתם
תחנת האוניברסיטה Plaza Universitat, לצד מלון Hotel Jazz  ,ליד  Ronda de la Universitat .

תחנת כיכר קטלוניה  Plaza Catalunya, בחיבור מצד שמאל בתחילת  שדרות רמבלס בצד השני של הכביש מול בנק  BBVA bank and  ומלון  H10 Hotel. 

תחנת La Pedrera שדרות Passeig de Gracia, מבנה של גאודי, ממש לפני המבנה . 

תחנת סגרדה פמייליה Sagrada Familia, מיד אחרי תחנת הדלק  Repsol, ברחוב  Carrer de la Marina, בחלק הישן של סגרדה פמיליה. 

תחנת פארק גואל Parc Guell ,רק לפני סופרמרקט  Consum, על שדרות  Deu  מונטסראט. 

תחנת  כיכר פרנסס  Plaza Francesc Macia המוליכה לשדרות Avenida Diagonal  בצד השני של הכביש ליד מסעדת גינו, במפגש עם תחילת שדרות  Avenida Diagonal
 
תחנת מגרש הכדור רגל ברצלונה  Camp Nou , מחוץ לשער הכניסה הראשי לאצטדיון .  

תחנת שדרת דיגונאל    Avenida Diagonal  מחוץ לקניון  Corte Ingles, בצד השני הדרך לכוון רחוב  Carrer de Numancia  
תחנות הר היהודים
תחנת כיכר אספניה  Plaza Espanya, ליד מבנה Fira de Barcelona ומבנה Palau Nacional, ברחוב Carrer de Tarragon, מצידו השני של הכביש ליד הפסל של מירו.  

 
 
 
בניית אתרים - שרקור