דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה סיור לעומק בשדרת הרמבלס חלק 3

 
סיור לעומק בשדרת הרמבלס חלק 3
15  מוזיאון להיסטוריה של העיר ברצלונה 
Museum of the History of Catalonia
 
שעות הפתיחה שלישי-שבת 10:00-19:00 ,ראשון 10:00-14:30 ,ביום שני סגור
 
המוזיאון ממוקם על רציף הנמל Palace of the Sea ממול לנמל היאכטות, שטחו מאכלס 19 מבנים במספנות של נמל וואל ,בתערוכותיו מספר המוזיאון את סיפורה של העיר מבחינה האזרחים שהתגוררו בה ,את הכלכלה,את חיי התרבות של ההיסטוריה הקטלאנית לאורך נושאים רבים ותקופות.
 
מתחת לקשתות המאפיינות את המבנה,ממוקמות  כמה מסעדות מציעות אוכל מעולה.
 
16  גשר  The Rambla de Mar המתרומם בחלקו המחבר את הכיכר Placa de la Porta de Pau עם הטיילת מול דה להFusta  המזח הוא מקום נחמד לטייל בברצלונה במשך כל השנה אורכה של הטיילת  4 קילומטר, לאורך רציפי הנמל פורט וואל סופו של הרמבלס. צורתו הגלית של הגשר מושכת את המבקרים,הגשר נפתח אחת לשעה בכל יום על מנת לאפשר יציאת סירות ויאכטות מהמעגן למימי הים,פעילות הפתיחה והסגירה במנגנונים מיוחדים שווים שייט הכולל יציאה וכניסה דרך הגשר המתרומם.
 
17  מבנה בית הקולנוע  IMAX ,הוא אחד האטרקציות המרהיבים ביותר של נמל   Vell  , בדיוק כפי שעושה קולנוע ענק שיכול להמחיש ולהציג סרטים בתלת מימדי, פרויקט סרטים באמצעות שלוש מערכות בפורמט גדול באותו תיאטרון.
 
18  קניון  Maremagnum, לאוהבים קניות אופנה, בקניון יותר משלושים חנויות שמציעות את כל המותגים המובילים,ושטחים פתוחים בתוך מבנה הנקרא  D Espanya. שתי מסעדות ממוקמות עם מרפסת נוף מעל למזח לים ,לא לפקשש את חנות השוקולד בקומה הראשונה ,חנויות בגדי הילדים והצעצועיםהתרשמתי שהמחירים מעט נמוכים למחירי העיר, הקניון פתוח בכל ימי השנה בשעות 10:00-22:00 בשטחו  שחזור של צוללת Ictineo ממלחמת העולם השנייה ,שנבנתה הראשונה על ידי Narcus Monturiol  אני Estarriol  בברצלונה.
 
19  האקווריום של ברצלונה The Aquariumof  Barcelona     
כניסה בתשלום , האקווריום ממוקם מאחורי קניון Maremagnum במבנה   Moll  Espanya del Port Vell,האקווריום פתוח בכל ימי השנה, בשעות 9:30 בבוקר ועד 21:00 בערב ,חודשים יולי ואוגוסט אף מוארכת שעת הסגירה עד השעה 23:00, לידיעת המבקרים הכניסה מותרת עד שעה לפני שעת הסגירה.
 
אולמות התצוגה של האקווריום משתרעים על שלוש קומות, בנושאים שונים והתצוגות מיועדות למשפחות ולילדים, מנהרה שקופה, יותר מ 80 מטרים ארוכה, פועל באמצעות   Oceanarium  ענק, ייחודי באירופה, לוקח את המבקר למסע מרתק אל מעמקי הים התיכון.
 
בתוך 21 מיכלי ענק המונחים צדדי מסדרון מתעגל ועולה , התצוגה כוללת מספר אקווריומים נושאיים לתצוגות שונות על פי אזורים וסוגים כמו : יצורי מים מאוקיינוסים וימים שונים,אוסף של קונכיות וצדפות, פינות המוקדשות לצפייה ולימוד חייהם של היצורים הימיים.
אטרקציה נוספת היא לבעלי תעודת צוללן האפשרות לצלול עם כרישים באקווריום,ניתן להזמין סיורים מודרכים באקווריום. 

20  מרכז הסחר הבין לאומי The WorldTrade  Center  Barcelona
מרכז הסחר העולמי בברצלונה, מבנה איקוני באמת את בנמל וואל על לשון ים מלאכותית , משמש  כמרכז העסקים הבולטים בקטלוניה.

הרכבל פועל מתחנת קוסטה Llobera  לגן על הר מונזואיק ולמגדל  סבסטיה Sant  טאואר וחזרה, תחנה הסיום או ההתחלה באמצע בתחנת מגדל  Jaume  המגדל הסמוך למרכז הסחר העולמי בברצלונה.

סוף

 
 
 
בניית אתרים - שרקור