דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

בוואריה טירת Hohenschwangau וטירת Neuschwanstein

 
טירות  Hohenschwangau  וטירת Neuschwanstein   
הכניסה בתשלום 
כתובת טירות  Hohenschwangau  וטירת Neuschwanstein   ממוקמות באזור הגרמני של הכפר Schwangau ליד העיר  Fussen, במחוז של  Ostallgau  בדרום מזרח גרמניה  מדינת בוואריה  Freistaat Bayern  בירתה  מינכן , קרוב מאוד לגבול עם אוסטריה .
 
תחבורה נסיעה ברכבת לתחנת  Fussen המרוחקת 5 קילומטר מהטירות , אפשרות הסעה במונית או בקו אוטובוס RVA- OVG 73  לרדת בתחנות  Hohenschwangau  Alpseestrasse, זמן נסיעה 15 דקות.
ברכב פרטי קח את A7 לכיוון אולם,Kempten-Fussen, בסוף Fussen  בכביש לכיוון ארמונות המלוכה  Schwangau על  B16 לכוון כביש Schwangau B17, ופונים ימינה לאחר מכן לכוון  Hohenschwangau  ארמונות המלוכה.
 
האתר פתוח בימי השבוע בחורף בשעות 10:00-16:00 בקיץ בשעות 09:00-18:00
סיורים מודרכים ניתנים בגרמנית, אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, רוסית, צכית, סלובנית ויפנית, ניתנת האפשרות להזמין סיור לנכים בטלפון 08362-939880
טלפון 930830
מידע
טירות  Hohenschwangau  וטירת Neuschwanstein   ממוקמות באזור הגרמני של הכפר  Schwangau  ליד העיר  Fussen, במחוז של  Ostallgau  במערב בוואריה , קרוב מאוד לגבול עם אוסטריה .
 
לינות מומלצות וזולות ליד הטירות

תחילת טירת Hohenschwangau במאה ה 12, כאשר נבנתה על שרידי מבצר  Schwanstion, עד תחילת המאה ה 18 החליפה מספר ידים אך לשיא גדולתה הגיעה בשנת 1829 גילה אותה הנסיך מקסמילאן  שהפך למלך בוואריה ,בשנים 1832-37 דאג לשחזר ולשדרג את הטירה ,אשר שימשה כמעון ציד ומקום מגוריהם של בניו המלך לודוויג השני מלך בוואריה והמלך אוטו הראשון מלך בוואריה, בטירה זאת בילו את חייהם כנסיכים צעירים, בעת שעלה לגדולה בנה עוד טירה בשטח בשם  Neuschwansteinבשנת 1869 לאחר מות אביו שתי הטירות לא נפגעו בשתי מלחמות העולם.   
 
סיור בטירת  Hohenschwangau  כולל את אולם הנשפים הגדול, המכונה גם גיבורים או אולם האבירים, המשתרע בכל רוחב של הטירה, חדר השינה של המלכה מרי שנקרא אוריינט, הוא הושפע בעיצובו המזרחי לאחר ביקור ביוון ובתורכיה  של המלך והמלכה,חדר השינה של המלך מקסימיליאן השני שנקרא Tassozimmer  וחדר ההלבשה אשר נקרא הוהנשטאופן וגם את חדר המוזיקה של לואי כולל ציורי הקיר, הסיור נמשך כחצי שעה ומערכת 90 המדרגות מובילה גם לקומה השנייה.  
 
טירת  Neuschwanstein נבנתה כטירה מהאגדות בנוסח טירת אביר מימי הביניים, כיוון שהיא ממוקמת מעל לטירת Hohenschwangau נדרשת עליה של 165 מדרגות בסיור בן ה 40 דקות במקום וירידה של 181 מדרגות,רק בסיורים מודרכים .

 
 
 
בניית אתרים - שרקור