דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

זלצבורג מוזיאון הטבע Haus Der Natur

 
זלצבורג  מוזיאון הטבע  Haus Der Natur
הכניסה בתשלום
כתובת כיכר  Museumsplatz 5 ,
האתר פתוח בימי השבוע בשעות 09:00-17:00   
טלפון - 842-322 ,842653 662
מידע 
מוזיאון הטבע החל לפעול בשנת 1924, כאשר המוטיבים שלו הם מוצגים מהאזור ומהעולם, שילוב סדנאות ופעילות בניסויים מדעיים ,על מנת להבין את ההליכים הטבעיים של הטבע,התערוכות משולבות במצגות בנושאים רבים כולל הבנת גוף האדם ,קליידסקופ ענק לניסויים,80 תחנות שונות לניסוי כמו טורבינות והפעלתם,סיור בתוך כינור להבנתו תוך האזנה למוזיקה הבוקעת ממנו  .
 
מוזיאון הכולל למעלה משמונים אולמות תצוגה , הכוללים אוספים חשובים בתחומי הגיאולוגיה, המינרלים  והאתנולוגיה, כמו כן קיימים אגפים מעניינים בתחומים כמו פיסיקה ואסטרונומיה.
 
מוצגים מעולם המינרלים,גיאולוגיה,מעבדה ביולוגית לילדים,שלדי חיות ויונקים,בתי הגידול של חיות פריהיסטוריות בעידן הקרח,חיות הבית וביותם לטובת האדם,תערוכות מתחלפות וקבועות .
 
האקווריום במוזיאון נחשב לאחד היפים באירופה ,מיכליו מכילים 10 טון מים והוא כולל עושר של חיות מים ,דגים טרופיים בצבעים מרהיבים,האקווריומים מאפשרת תצפית טובה על חיי המים היצוריים החיים בהם והצמחיה מכל רחבי העולם.
 
ניתן למצוא גם גן של למעלה מ  200  זוחלים אשר רובם הובאו מרחבי העולם ,כשישים סוגי נחשים שונים מקומיים ומהעולם,צבי יבשה ומים,לטאות,תנינים,דו חיים כמו צפרדעים.
 
במזיאון חנות מתנות,מסעדה בית קפה ונגישות לנכים.
 

 

 
 
 
בניית אתרים - שרקור