דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

הונגריה מוזיאונים בעיירה Szentendre חלק 1

 
מוזיאונים בעיירה  Szentendre  חלק 1
מיקום העיירה נמצאת 20 קילומטר צפונית מבודפשט לכוון ברך הדנובה.
 
תחבורה: ברכבת הפרוורים   HEV  מתחנת רחוב   Battyhany ter , בנסיעה של 40 דקות ומשם באוטובוס מספר 8 . בקיץ ניתן לשוט אל העיירה במעבורות שעל הדנובה מוויגאדו טיר, במשך שעה ו 40  דקות אבל השיט בחזרה לבודפשט בערב מהווה חוויה כאשר המבנים הציבוריים והארמונות מוארים זאת חוויה.
לשכת המידע לתיירים  Tourinform נמצאת ברחוב   Dumsta Jeno utca 22 , טלפון: 0626317965.
 
מוזאון מארגיט קובץ   Kovacs Margit Muzeum,הכניסה בתשלום כתובת  Vastagh Gyorgy utca 1 המוזיאון פתוח בחודשים אפריל- אוקטובר בימי השבוע בשעות 10:00-18:00.
המוזיאון מציג את עבודותיה של האמנית שנולדה וייצרה בעיירה בתחום הקרמיקה ביצירותיה משלבת האומנית מוטיבים פולקלוריסטיים ,עממים והקשורים לדת.
 
מוזיאון לאומנות של משפחת פרנצי   Ferenczy museum Szentendre  רחוב Fo ter 6 Szentendre,, הכניסה בתשלום  המוזיאון נקרא על שםFerenczy, אחד המאסטרים הגדולים של הונגריה בציור האימפרסיוניסטי , צייר שחי ופעל ב סנטאנדרה בשנים  1889 ו -1892. המוזיאון מציג את אוספי המשפחה ,באומנות כ 8000 ציורים שלו ושל אמנים מהאזור ,אוסף ממצאים ארכיאולוגיים מהתקופה הרומאית , כולל אבן לטש ליהלומים מהתקופה הרומאית, וכשבעת אלפים ממצאים אנטרפולוגיים וחפצים של איכרים המשויכים לאזור.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור