דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברלין רחוב ברגמן Bergmann Str

 
רחוב ברגמן Bergmann   Str 
איך להגיע  תחנת הרכבת התחתית- U-Mehringd.
מידע
הרחוב משתרע ברובע קרוייצברג. אשר בעברו נחשב למוזנח ביותר , ממוקם  בפינה הדרום-מזרחית של מערב ברלין, בנקודה של מפגש החומה עם מזרח העיר.
 
כיוון שכך היה מצבו בעבר ,אנשים לא אהבו להתגורר בו,  לאחר חלוקת העיר לאחר המלחמה ,נטשו אותו תושבים רבים , לחלקיה האחרים של העיר .
 
הגירה זאת יצרה אבן שואבת לתושבים ,בעיקר מהגרים רובם ממוצא תורכי ,אשר ההגיעו לעיר ומצאו במקום בתים למגורים, כל זאת בעיקר בשנות השבעים , מצב זה הביא סגנון מחייה וצבעוניות שונה לאזור.

כיום בבילוי ברחוב ברגמן ניתנת האפשרות  להצצה בסמטאות הנמצאות בשטחו ,כמו גם בבתים אשר נותרו בעת הנטישה של התושבים הקודמים והניצבים לאורכו. מרבית המבנים שרדו את הפצצות בעלות הברית בעת מלחמת העולם השנייה  ולכן זאת הצצה לעבר של העיר כפי שהייתה לפני המלחמה כולל הרחובות ריצוף הכבישים,שערי הבתים וההחצרות.

כיום הרחוב שינה הרחוב את פניו, אשר נחשב לאחד התוססים בעיר ,הרחוב כולל  עשרות חנויות וגלריות בעלי סגנון צעיר, מתמרד קמעה ואנרכיסטי וכמובן סטודנטים אשר מצאו במקום אזור למגורייהם,  יש כאן עשרות בתי קפה,מסעדות מזון מהיר ,למי שמבקש להציץ לעברה ולחצר האחורית של ברלין הרשמית. 

 
 
 
בניית אתרים - שרקור