דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

לונדון מידע כללי וחשוב

 
שעון קיץ וחורף בבריטניה
שעון הקיץ הבריטי מתחיל ביום ראשון האחרון בחודש מרץ כאשר השעונים מועברים קדימה בשעה החל משעה 01:00בלילה , ומסתיים ביום ראשון האחרון בחודש אוקטובר, כאשר הם חוזרים 1 שעה אחורה, בשעה 01:00 בלילה .
 
חשמל באנגליה
מתח בשימוש בבריטניה הוא 240 וולט . רוב שקעי החשמל הסטנדרטיים הם של  3 פינים בתקע מרובע ושקע מרובע וגם מוצרי החשמל בבריטניה.
מוצרי חשמל בבריטניה בדרך כלל ישתמש בתקע עם תקן בריטי עם 3 פינים מרובע. מתאמי שקע מותאמים לשנאי חשמל הסטנדרטיים נפוצים , אתה יכול לקנות מתאמים ושנאים בשדות התעופה, בחנויות חשמל חנויות לציוד אלקטרוני .
שתיית מים 
איכות מי הברז בבריטניה הוא טובה . בדרך כלל אפשר לשתות מים  מהברזים, שתיית מים מינרלים נפוצה גם  וזמינה בכל חנויות המכולת והמרכולים.   
דרכון וכניסה לאנגליה
בכניסה לאנגליה נדרש  דרכון לאומי תקף או מסמך רשמי אחר מקביל באופן משביע רצון הקובע את זהות הלאום שלך. אם אתה לא אזרח של בריטניה או האזור הכלכלי האירופי ( EEA ) במדינה, ייתכן גם צריך ויזה.  
הכנסת טבק ושתייה
בבואכם לבריטניה ישירות ממדינה אחרת החברה באיחוד האירופי, אתה יכול להביא כמות של  אלכוהול וטבק כמה שאתה רוצה המאפשרים את שימושך האישי.
כאשר התייר אינו חבר במדינה באיחוד האירופי, אתה מורשה להביא עד 200 סיגריות, 250 גרם של טבק, 60 cc של בושם, 2 ליטר יין, 1 ליטר של אלכוהול או ליקר חזק מעל 22 אחוז  ובנפח של  2 ליטרים של יין מחוזק ,יין תוסס או משקאות חריפים אחרים.  
החלפת כסף
מטבע החוץ אפשר להחליף בנקים, בסניפי הדואר, כמה בתי מלון קיוסקים בעלי אישור, הנמצאים בשדות התעופה הבינלאומי ובמרכזי החלפה בעיר.  
טיפול רפואי
אם אתה חולה בעת ביקורו בבריטניה או במקרה תאונה , אתה יכול לקבל טיפול חירום ללא תשלום במחלקות חירום של חולים ושירות הבריאות הלאומי. עם זאת, אם אתה מגיע לבית החולים כמו בבעיית מחלה, אז ההתייחסות של המרפאה או בית החולים היא ככל חולה  ותתבקש לשלם אלא אם כן אתה עומד בקריטריונים מסוימים של פטור.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור