דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

קיסריה אטרקציות לילדים ומשפחה

 

האטרקציות במיצגי הגן הלאומי קיסריה

הכניסה בתשלום הן לגן והן למיצגים

איך להגיע :בנסיעה על כביש החוף ,יש לרדת במחלף קיסריה, ליד תחנת הכח אורות רבין,ולהמשיך על פי השילוט לעתיקות קיסריה הנמצאים על חוף הים.

 

או הנוסעים בכביש החוף הישן,ירדו במחלף נחל חדרה,אחרי אזור התעשיה,יעברו מתחת לגשר של כביש החוף החדש,ולהמשיך לקיסריה.

המיצגים פתוחים בימים ב,ג,ד,ה,ש בשעות  09:00-17:00, ביום שישי בשעות 09:00-16:00,ביום ראשון במייצגים סגורים.

מידע

ארבעה מיצגים קיימים באתר והם:

בדיסקברי ניתנת לילדים ולמשפחה אפשרות לחוות את צורת החיים בתקופה הרומית,

תוך ביקור ב 18 פינות הפעלה ויצירה המופעלות במקום, כמו בנייה אופיינת לאותם ימים של חפצים ,כלים ומבנים, תוך היחשפות לחוקי הבניה של אותם ימים,לשחזר מסכות וציוד של שחקני בימה שהופיעו בתיאטרון הרומי, ציור על חרבים וחמר.

 

חווית קיסריה מיצג קולנועי הלוקחת את הצופה ,למסע בעברה ההיסטורי של העיר,בתרבויות שונות אשר שלטו בעיר,הורדוס,רומא,הביזנטית,המוסלמית,הצלבנית,ראשית הציונות ומפעל ההתיישבות של הברון רוטשילד.

 

מיצג כוכבי קיסריה, כולל : מפגש עם דמויות של שחקנים המגלמים דמויות היסטוריות הקשורות לעברה של העיר, המיצג משתמש גם בהולוגרמות תלת ממדיות של דמויות, אשר ניתן לשוחח עמם ולשאול שאלות, בדמויות :המלך הורדוס, רבי עקיבא, פאולוס, צאלח א-דין, חנה סנש והברון רוטשילד ועוד.במיצג ארבעה עמדות בחמש שפות,ובהם ניתן לבחור את הדמויות אשר אתם רוצים לשאול שאלות,ולקבל תשובות.

 

מיצג מגדל הזמן

המיצג נערך במגדל העתיק , המיצג מציג על מסך ענק המורכב ממסכים רחבים ,באמצעות אנימציה ממוחשבת בתמונות פנוראמיות של הנוף ואת פעולת הבניה של העיר בימיו של הורדוס,את המיצג ניתן לכוון למהירות שהצופה רוצה בה.בנוסף ניתן לצפות בנוף הנשקף מהמגדל.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור